Nasza firma powstała w 1990 roku. Jesteśmy firmą rodzinną której tradycje rzemieślnicze sięgają czasów międzywojennych. Działamy w sektorze związanym z budownictwem. Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych, oraz szeroko pojętą modernizacją energetyczną budynków (termomodernizacja, fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzacja, rekuperacja). Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak i odbiorców instytucjonalnych którzy chcą ograniczyć koszty związane z ich eksploatacją.
Wszystkich poszukujących materiałów budowlanych czy nowoczesnych, ekologicznych form zaopatrzenia w energię zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

DLACZEGO MY?

Ponieważ nasza wiedza podparta wieloletnim doświadczeniem, połączonym z pasją i otwartością na nowe rozwiązania i innowacyjne technologie, pozwala sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Lata praktyki, setki zrealizowanych inwestycji i zadowolonych z obsługi Klientów – zarówno indywidualnych jak i komercyjnych – dają nam solidne podstawy do nazywania się:

specjalistami od dociepleń !!!

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Szanownych Klientów

-byłych i przyszłych chcielibyśmy poinformować iż nasza firma uzyskała możliwość posługiwania się logo fundacji Firmy Rodzinne. To dla nas wyróżnienie, a dla Was informacja o naszej wiarygodności i rzetelności, oraz gwarancji najwyższej jakości dostarczanych produktów i usług.
Firmy rodzinne postrzegane są na świecie jako najsilniejsze ogniwa gospodarki, W wielu rozwiniętych gospodarkach świata stanowią większość ogólnej liczby firm. Gwarantują rozwój, pewność działania, trwałość przez pokolenia. Generują dużą część dochodu narodowego. To właśnie firmy rodzinne zapewniają gospodarce zrównoważony rozwój, kultywują tradycje i kulturę firm nastawionych na długofalowe budowanie wartości.

CO JESZCZE NAS WYRÓŻNIA?

Kilkanaście lat, w przeciągu których oferujemy materiały budowlane, pozwala nam na oferowanie wyrobów o sprawdzonej jakości. Specjalizując się w modernizacji energetycznej budynków stawiamy na jakość produktów oraz fachowość obsługi. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań które pozwalają na obniżenie kosztów użytkowania własnego domu.

Oferujemy produkty których właściwości jesteśmy pewni. Wybierając nas jako dostawcę materiałów budowlanych, materiałów izolacyjnych, ogniw fotowoltaicznych lub pomp ciepła macie Państwo pewność co do jakości dostarczonych produktów.

Oferując zaopatrzenie inwestycji proponujemy materiały przeznaczone do wykonania
elementów konstrukcyjnych budynku
, jego
izolacji
i
wykończenia
, a także zaopatrzenia w
energię elektryczną
oraz
ogrzewanie
.

Elastyczność jest cechą która ułatwia przystosowanie się do występujących uwarunkowań funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dlatego nasza oferta produktowa jest dostosowywana do oczekiwań klientów. Jesteśmy otwarci na nowoczesne rozwiązania i staramy się je wprowadzać. Wszelkie nietypowe zamówienia realizujemy zgodnie z życzeniem Klienta.
Wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy, aby zamienić Państwa oczekiwania w rzeczywistość.

Naszym strategicznym celem jest ciągła specjalizacja w zakresie towarów sektora budowlanego, odnawialnych źródeł energii i  sektorów pokrewnych. Osiągamy to poprzez sukcesywną budowę pozycji rzetelnego i profesjonalnego przedsiębiorstwa, dbając o trwałe relacje z partnerami, a także rozumiejąc potrzeby i oczekiwania rynku.